Tallinas ielas kvartālam tiek meklēti:

sētnieks (par 1/2 slodzi – 360 EUR uz rokas)

palīgstrādnieki uz izsaukumu (par 1 stundu – 5-10 EUR uz rokas)

Zemāk atradīsi darbu, Free Riga mērķu
un darbības aprakstus.


Vari sākt kaut vai rīt!


Darbu apraksti!

Sētniekam

Āra teritorijas uzkopšana
Trešdienu, ceturtdienu, piektdienu, sestdienu un svētdienu rītos (vidēji no 6 līdz 10:00) jāuzkopj Tallinas ielas kvartāla āra teritorija – jāsavāc lielā draza, jāiztukšo miskastes konteinerā (atkritumus sašķirojot), jāuzslauka teritorija ar slotu vai jānomazgā ar kārčeri (pēc vajadzības).

Darba rīkus mēs nodrošinām.Palīgstrādniekiem

Dažādu darbu veicēji uz izsaukumu
Ja māki specifiskus darbus un vēlies piepelnīties, atraksti mums uz epastu – ko tieši Tu māki vislabāk darīt, un mēs Tev zvanīsim tad, kad mums būs vajadzība.

Ieplānotās vajadzības: jumtu un noteku remonts, ūdens un radiatoru ievilkšana, starpsienu būvēšana no reģipša, sienu špaktelēšana un krāsošana, ārsienu apmetuma atjaunošana, mūrēšana, elektrības ievilkšana un skaitītāju uzstādīšana, dažādi darbi ar koku un saplāksni (galdu un plauktu izgatavošana uz vietas uc), lietu pārvietošana, dažādi citi darbi.

Piesakoties lūdzu apraksti sekojošu info:

1) kādus darbus Tu proti un vēlies darīt;

2) cik Tev gadu;

3) kāda ir Tava izglītība

4) ko Tu dari ikdienā;

5) kurās dienās un stundās Tu varētu strādāt;

6) kāda būtu samaksa par šo darbu veikšanu atbilstoši Tavai prasmei – 5-10 EUR/h uz rokas?


Piesakies – info@freeriga.lv


Free Riga mērķu
un darbības apraksts!

Free Riga mērķis ir atvērt Rīgas tukšās ēkas un dot iespēju tajās realizēt mākslas, radošās un sabiedriskās aktivitātes, veicinot dažādu Rīgas pilsētvides teritoriju un kultūras jomu aktivizēšanos.

Free Riga vienojas par īpašumu pagaidu lietošanu sabiedriskai darbībai, kamēr tiem nav cita pielietojuma, palīdz uzlabot īpašuma tehnisko stāvokli, piemeklē rezidentus, atver telpas darbnīcām, pasākumiem, birojiem, dzīvošanai un daudz kam citam par pieejamu budžetu, kā arī pieskata, lai īpašumi tiktu izmantoti droši un atbilstoši ieplānotajai koncepcijai. Free Riga sadarbojas ar privātīpašniekiem, Rīgas domi un citām institūcijām. Free Riga darbību līdzfinansē tukšo ēku rezidenti.

Pēc vairāku īpašumu veiksmīgas atvēršanas (Zunda dārzs, D27, Lastādija un Tallinas ielas kvartāls) potenciālo rezidentu un ieinteresēto īpašnieku skaits aug, tādēļ paplašinām komandu, lai uzsāktu jaunus tukšo ēku lietderīgas izmantošanas projektus.