Kalēju 57 ir 2019 gādā FREERIGA sabiedriskā projekta ēka Vecrīgā. Kalēju iela 57 ir 1930. gadā celta dzīvokļu ēka ar salonu pirmajā stāvā un izeju uz Kalēju ielu. Ēka atrodas Rīgas pašā sirdī un tuvu gan centrālajai stacijai, gan citām kultūras un sabiedriskajām institūcijām. Lieliska vieta sanākšanām, pasākumiem un darbu prezentācijai.

Ēku esam uzmeklējuši un uzsākuši atdzīvināt kopā ar trim iniciatīvām. Pirmajā stāvā darbosies bārs ar telpu pasākumiem; otrajā stāvā būs mini muzejs un Biedrības Latvieši Pasaulē muzeja un pētniecības centra izlaušanās spēle par bēgļu gaitām Otrā pasaules kara laikā; Trešajā stāvā iekārtota starptautiskā rezidence.

Kalēju 57 būs iespējams organizēt dažādus nelielus un vidējus pasākumus, izstādes, nodarbības, pastāvīgas un īslaicīgas darbnīcas un daudz ko citu. Pieteikumi tiek izskatīti ik nedēļu un iniciatīvas izvēlētas pēc telpu pieejamības, tehniskās atbilstības un mijiedarbības ar jau esošajām iniciatīvām un mājas konceptu. Telpas šobrīd piedāvājam uz dažādiem termiņiem no viena vakara līdz vienam gadam.

Īpaši gaidām pieteikumus un vēlamies ar telpām atbalstīt: sociālos uzņēmējus, dabai draudzīgu dzīvesveidu, nevalstiskās organizācijas, mākslas projektus(izstādes un studiju telpas) un iniciatīvas, kas darbojas ar pilsētvidi.

Lai pieteiktos telpām Kalēju 57 aizpildi FREE RIGA iniciatīvas anketu!

Vairāk uzzini sekojot FREE RIGA Facebook lapai,
Rakstot epastu uz jazeps@freeriga.lv,
Vai zvanot ēkas aizgādnim Jāzepam
26142995 (darba dienās no 13.00. - 17.00.)