Ar gandarījumu paziņojam, ka vēl viens projekts mūsu paspārnē ir "ieguvis spārnus"!

Esam ieguvuši Sabiedrības Integrācijas fonda atbalstu projekta "Lietu apmaiņas punkta “Brīvbode” nodrošināšana plašākai sabiedrībai Rīgas apkaimēs" īstenošanai, kuram pateicoties ar Brīvbodes darbību varēsim mazināt Covid 19 ekonomiskās krīzes ietekmi uz Rīgas iedzīvotājiem. Projekta mērķis ir paplašināt Brīvbodes pakalpojumu sniegšanas punktu darbību gan ar jaunu Brīvbodi Āgenskalnā, gan, sortimenta ziņā, attīstot lielo Brīvbodi Viskaļu ielā 36, kā arī paplašināt esošo pieejamo produktu klāstu ar jaunu Brīvbodes konceptu - remontmateriālu nodošanas un maiņas punktu. Tādējādi plašākam lokam Rīgas iedzīvotāju, tajā skaitā tiem, kuri pieder pie sociāli marginālām vai finansiāli nestabilām grupām, ir pieejams bezmaksas apģērbs un noderīgas sadzīves preces.

Brīvbode ir sabiedriska labuma iniciatīva - iedzīvotāji uz Brīvbodes punktiem var atnest labas, kvalitatīvas lietas, kas viņiem vairs nav nepieciešamas, kā arī paņemt sev nepieciešamo no citu atnestā bez maksas. Pirmais Brīvbodes apmaiņas punkts jau divus ar pusi gadus darbojas Turgeņeva ielā 13 un kļuvis ne vien par mantu apmaiņas punktu, bet nozīmīgu socializēšanas un savstarpēja atbalsta vietu apkaimes iedzīvotājiem. Nu par šādu vietu var priecāties gan āgenskalnieši, Čiekurkalna iedzīvotāji, gan tuvējo mikrorajonu ļaudis.

Realizējot projektu ne vien rosinām apkaimes iedzīvotājus palīdzēt saviem kaimiņiem un pašiem gūt atbalstu, bet arī popularizējam atbildīgu un videi draudzīgu dzīvesveidu - resursu vairākkārtēju izmantošanu.

Brīvbodes aktualitātēm sekojiet šeit: https://www.facebook.com/brivbode

Projektu "Lietu apmaiņas punkta “Brīvbode” nodrošināšana plašākai sabiedrībai Rīgas apkaimēs" finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.